Yükleniyor...

Bodrum Rent olarak ilişki içinde olduğumuz değerli misafirlerimize, kuruluş ve kurumlara, beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemek temel anlayışımızdır. Bodrum Torba kavşağında, yani havaalanına 20 dakikalık mesafede yarımadanın her noktasına hakim ofisimiz ile üst sınıf binek araçlar ve vip minibüslerden oluşan araç filomuz, 22 yıllık sektörel tecrübemiz ile lüx araç kiralama ve taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz. İstanbul, Ankara, Antalya gibi şehirlerimizde organize edilen kongre ya da konferanslarda da toplu taşımacılığı VIP standartlarda yapan bir kuruluş olarak faaliyet göstermekteyiz.

Günümüzde yaygınlaşan ferdi veya korsan taşımacılık faaliyetleri, içinde bulunduğumuz sektörü VIP anlayışından uzaklaştırmış ve oldukça basitleştirmiştir. Oysaki araç konsepti, hizmet anlayışı, personel kalitesi ve tecrübesiyle sektörüne yakışır bir kuruluş olması gerekmektedir. VIP tarzını bilen, güven konusunda son derece rahat olan ve her şekilde aradığı hizmeti bulabilecek siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için bulunuyoruz. Unutmayınız ki her VIP taşıma ferdi yapılamaz, güçlü bir alt yapıya ve filoya sahip olması gerekir.

VIP minibüs tahsisleri, üst sınıf binek araç kiralama, yolcu transferi, tek ya da çift yön servisler, VIP taşımacılığın adına yakışır şekilde yapılan turlar, şirketimizin başlıca hizmet kollarıdır. Lüx motoryat, charter, gulet kiralamak isteyen misafirlerimize de işine bizim gösterdiğimiz özeni gösteren çözüm ortaklarımız ile hizmet vermekteyiz. Araç kiralama hizmeti kapsamında, şoförlü ya da şoförsüz, lüx binek araç, lüks arazi araçları ve VIP minibüsler kişi ya da kuruluşlara kiralanmaktadır.

VIP yolcu transferi hizmeti kapsamında, 1 kişiden 13 kişiye kadar yolcu kapasiteli son model araçlarımızla 7/24 profesyonel şoför kadromuz ile havaalanı ya da otel gibi belirtilen bir noktadan diğer bir noktaya en kısa sürede ulaşım sağlamaktayız. Siz değerli misafirlerimiz araç içi ikramlarımızla yolculuğun tadını çıkartırken Bodrum Rent olarak sizleri en güvenli şekilde gideceğiniz yere ulaştıralım.

Vizyonumuz

Sektörde kendini sürekli geliştirerek, kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren, gücünü her zaman hissettiren bir kuruluş olmaya son derece değer veriyoruz. Araç kiralamanın ciddi bir iş olduğunun bilincinde olarak, verdiğimiz hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlayarak saygın ve güvenilirliğini kanıtlamış bir firma olmaktır.

Bodrum Rent Misyonumuz
Bodrum Rent Misyonumuz

Misyonumuz

Araç kiralama firmamızın misyonu müşterilerin kısa dönemli ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutup sektöründe öncü firmalardan biri olmaktır.

Neden bizi seçmelisiniz?

Bodrum Rent'i seçmeniz için sebep aramanıza gerek yok;
Aileniz kalabalık ve ailecek seyahat etmeyi seviyorsunuz...

Şöförlü veya şöförsüz kiralayabileceğiniz VIP minibüsleriniz ile ailecek seyahat hiç bu kadar keyfili olmamıştı.

Seyahete çıktığınızda alıştığınız lükslerden geri kalmak istemiyorsunuz...

Alıştığınız lüks veya spor araba keyfini tatilde de sürdürmek için lüks, spor ve arazi araçları filomuz emrinizde

Otelinize konforlu ve hızlı bir şekilde gitmek istiyorsunuz...

Profesyonel şöför kadromuz ve VIP araçlarımızla sizi havalanından alıp gideceğiniz lokasyona konforlu bir şekilde bırakıyoruz.

İhtiyacınız olan her an da destek alabilmek istiyorsunuz...

7/24 açık telefon hattımız ile ihtiyacaınız olan her an her yerde hizmetinize hazırız.

Hemen aracınızı seçin, seyahatinizin keyfini çıkarın.

Şöförlü veya şöförsüz lüks araçlarımız, minibüslerimiz sizleri bekliyor...